Autor Wątek: List otwarty do narodów Nordaty  (Przeczytany 485 razy)

Ahmed Hamas-Emre

  • Administrator
  • Nowy użytkownik
  • *****
  • Wiadomości: 2
  • Sułtan
    • Zobacz profil
List otwarty do narodów Nordaty
« dnia: Czerwiec 15, 2022, 08:40:18 »
Drodzy Bracia i Siostry, mieszkańcy Nordaty, Mikroświata i okolic.
Zwracam się do was jako jeden z was, mikronauta, który na własnym skrawku ziemi tworzył kulturę i obyczaje swojego narodu. Zwracam się jako nie tylko Sułtan ale również mieszkaniec Winkulii i Nordaty. Człowiek miłujący wolność.
List, który właśnie czytacie, został napisany w celi więziennej gdzie aktualnie przebywam. Postaram się wytłumaczyć w kilku słowach moje postępowanie, które miało miejsce w ostatnim czasie.

Na początek zacznę od wyjaśnienia oczywistych dla mnie kwestii. Jako osoba realna prowadziłem na terenie Związku Winkulijskiego dwie osobowości. Pierwszą był znany ojciec narodu Fazil Emre. Wielki Sułtan Siyah nigdy nie negował narracji stosowanej przez rząd i innych mikronautów. Zawsze uznawałem swobodę w prowadzeniu działań i ceniłem sobie szacunek do drugiego człowieka. Gdy zapadł na mnie wyrok skazujący w Federacji Nordackiej, odsiedziałem swój wyrok. Gdy w Paderlandzie postanowiono wydać na mnie wyrok śmierci, Fazil Emre został ogłoszony martwym. Usmierciłem swoją postać dla poszanowania innych.

Do Winkulii powróciłem jako Ahmed Hamas-Emre, prawnuk Fazila. I przyznaje się do występowania jako te dwie postacie. Nigdy tego nie kryłem i oficjalnie poinformowałem o tym Króla Winkulii oraz organy ścigania (Reżim Administracji ZW). Obie postacie nigdy nie występowały razem.

Król Winkulii wielokrotnie przeprowadzał za pomocą organów ścigania przesłuchania mojej osoby. Wielokrotnie udowadniałem niewinność. Nigdy nie zostały postawione mi zarzuty. Zawsze chętnie współpracowałem z władzą.

Związek Winkulijski stał się jednak prywatnym folwarkiem obcych sił nazistowskich. Król Winkulii wszelkie decyzje podejmował w wąskim gronie na discordzie. O najważniejszych kwestiach nie rozmawiano na forum. Gdy próbowałem to zmienić, grożono mi i ucinano dyskusje. Postanowiłem działać i przyjechać na wielbłądzie pod Pałac Królewski. Tam zostałem pojmany i osadzony w więzieniu.
Nie tylko moje konto zostało zbanowane. Moja rodzina została również zbanowana pod pretekstem bycia klonami moimi. Wielokrotnie obalenia tą teorię i mogę obalić przed każdym sądem mikroświata. Nie było nam dane jednak doczekać sprawiedliwego procesu, cechującego wolności w mikronacjach. Urządzono prawdziwą nazistowską obławę na cały ród. Nie miałem szans na obronę i ucierpli niewinni mieszkańcy Związku Winkulijskiego.

Po całym zajściu otrzymałem masę wiadomości, w których mnie wspieraliście i zapraszaliście do waszych krajów. Podziękowania z tej strony dla Muratyki, Lumerii, Turetii i Leocji za dobre słowo.
Dla Muratyki ogromne ukłony za podważanie działań Króla Winkulii, w której narracyjnie niszczy się dorobek mojego narodu. Wraz z wejściem wojsk Króla do Winkulii rozpoczęła się era zniszczenia, mordowania i gwałcenia.

Do Króla Winkulii nie zamierzam się zwracać. Dokonał on bezprawnego samosądu. Zniszczył wartości wolności i równości. Nie odpowiedział na moje prośby o pokazanie mi dowodów. Jestem ofiarą kłamstw i manipulacji.

Siyah będzie niepodległy. Nie interesuje mnie uznanie innych państw Nordaty. Może jeszcze nie dzisiaj i nie jutro ale Siyah wstanie z kolan!

Dziękuję.
Ahmed Hamas-Emre.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 15, 2022, 11:52:13 wysłana przez Ahmed Hamas-Emre »
Ahmed Hamas-Emre, Sułtan Siyah, Pan wszystkich karków, sługa Wielkiego Meczetu, Król Królów, Imperator Wschodu i Zachodu, prawowity władca Nordaty Muzułmańskiej. Syn Ahmeda, wnuk Ertana i prawnuk Fazila.

Bolesław domu Kirianóo

  • Gość
Odp: List otwarty do narodów Nordaty
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 15, 2022, 18:21:20 »
Doprawdy, żałosne. Widać, że "Sułtan" ma pewne problemy z samoakceptacją. No ale sprawa to nie moja. Moją sprawą, jako obywatela Nordaty jest przedziwdziałanie takim trollom jak Ty. Myslisz, że se możesz wszystkich wytrollować, uciec na swoje forum i tu wygodnie prawić kazania? O, i to błąd numer jeden. Błąd numer dwa odczujesz wtedy, gdy jakaś mikronacja zechce wreszcie interweniować w sprawie sIYaH. No, ale cóż, miłego prawienia kazań do tłumów (właśnych multików  ;))!

 

Polityka cookies
Darmowe Fora | Darmowe Forum
polish-rpg-server nighmare wrickenridge tdw pifpaf